Podnikatelský inkubátor Nymburk (PIN)

Začátky

 

Jsme příspěvková organizace města Nymburk, která zahájila činnost v roce 2008 v rámci spolupráce vedení města Nymburk, společnosti APIS Nymburk,  Středočeského kraje, MPO a Evropského fondu pro regionální rozvoj v programu PROSPERITA.

 

Hlavním účelem založení PIN byla podpora šíření inovací do hospodářské praxe regionu a také podpora začínajících podnikatelů a firem na území města Nymburk. Doba udržitelnosti v rámci programu PROSPERITA byla stanovena na pět let. 

 

Od založení už uplynulo mnoho let a Nymburský PIN poskytl své zázemí pro mnoho firem a subjektů s novými, progresivními a inovativními technologiemi. Některé společnosti správně využili zázemí PIN pro svůj začátek nebo rozvoj a pokračují ve svých vlastních prostorách, jiné navázaly dlouhodobou spolupráci.  Fluktuace firem se ustálila a v současné době se nájemníci výrobních hal a kancelářských prostor PINu snaží inovovat a rozvíjet v rámci svých činností, a proto se mění jen občas.

 

 

Současnost

 

PIN se svým zákazníkům snaží co nejvíce vytvořit podmínky k tomu, aby mohli v klidu pracovat a rozvíjet se. Pokud jsou volné, tak v rámci své činnosti nabízí výrobní nebo skladovací haly a kanceláře k pronájmu, a to jak dlouhodobému, tak i krátkodobému. Kanceláře jsou k dispozici i sdílené, čili jedna kancelář může být využita pro více subjektů. Výhodou umístění je výborná přístupnost a blízkost obchvatu města, vlastní parkoviště, v kancelářích klid nerušený městským provozem, prostory hlídané kamerovým systémem a skvělé zázemí.

 

Další činností je  poskytování zázemí pro školení, přednášky, debaty, kurzy, meetingy, ale i uzavřená jednání. PIN disponuje tréninkovou místností, malou zasedačkou, malým sálem i velkým sálem. Dokážeme nabídnout zázemí ve formě flip-chartu, dataprojektoru nebo kvalitní ozvučení. WI-FI je samozřejmost,  výdejní pult, kuchyňka a zázemí jsou také k dispozici. Nejdůležitější je ale přístup k zákazníkovi tak, aby byl spokojen.

 

 

Jsme tu pro Vás.

 

Pokud potřebujete halu, kancelář, krátkodobě nebo dlouhodobě tréninkovou místnost nebo místnost pro kurz, menší nebo větší školící prostory, kdykoli nás kontaktujte.