Zahájením nového roku 2023 došlo ke sloučení organizací PIN s Technickými službami města Nymburka, příspěvková organizace

 

Nástupnickou organizací jsou Technické služby města Nymburka, p.o. 

fakturační údaje: V Zahrádkách 1536/8, 288 02 Nymburk  IČ:  000 67 041,  DIČ: CZ00067041

kontaktní údaje pro PIN zůstávají stejné  Email: spravce@inkubator-nymburk.eu,  Tel: 325 516 050

 

Naše činnosti v poskytování zázemí pro školení, přednášky, debaty, kurzy, meetingy ale i uzavřená jednání, jsou Vám dále k dispozici.

Dále budeme vytvářet příjemné podmínky pro podnikání v kancelářských prostorách, výrobních nebo skladových halách.

 

Jsme tu pro Vás, kdykoli nás kontaktujte.

 

Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na spolupráci.

 

 

Zveme Vás na další miniseminář “JAK NA WEBOVÉ STRÁNKY (zdarma)”

Téma tohoto semináře vzešlo od Vás, účastníků jiných miniseminářů, na základě Vašeho nápadu uskutečnit seminář na toto téma. Proto je tady a tímto Vás zveme na čtvrtek 24.11.2022 od 17hodin v přednáškovém sále PIN. Akce je zdarma a je určena nejen pro malé a střední podnikatele, ale pro všechny, kteří mají zájem o vytvoření webových stránek, popřípadě jejich zlepšení. 

 

Společně s panem Bc. Janem Komárkem, odborníkem na tvorbu webových stránek a marketingových strategií, se podíváme na tvorbu webových stránek, proč je mít, jaké jsou možnosti (placené/neplacené…), platformy na tvorbu webů zdarma a další. Projdeme si i praktickou ukázku založení webu, nákup domény, možnosti konfigurace a věci s tím spojené. Samozřejmě bude prostor i na dotazy, diskuzi a konkrétní řešení, k čemuž bude pan Komárek k dispozici.

 

Pokud budete chtít, můžete si i pro praktické vyzkoušení přinést i vlastní počítač, ale podmínka to není.

 

Je dobré se dopředu přihlásit na tel.: 775 640 066 nebo na e-mailu: spravce@inkubator-nymburk.eu

 

PŘIJĎTE JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI.

Zveme Vás na seminář ZÁKLADNÍ OBCHODNÍ PRINCIPY A JAK JE UVÉST DO PRAXE, který se uskuteční ve čtvrtek 20.10.2022 od 17hod v PIN. 

           Na minisemináři budou vysvětleny základní obchodní principy, které platí pro každý prodej bez ohledu na typ produktu či služby. Budou zodpovězeny otázky, jako například: Proč je zájem potenciálních zákazníků o náš skvělý produkt tak vlažný? Jaký je vztah mezi cenou produktu (služby) a hodnotou pro zákazníka? Jak oslovit nové zákazníky a starat se o stávající zákazníky? Navíc budou uvedeny a vysvětleny příklady z praxe.

            Miniseminář povede Jaroslav Salva, který je od roku 2018 mentorem pro lidi a organizace a pomáhá v jejich rozvoji. K tomu využívá zkušenosti z 21 let praxe z obchodních a manažerských pozic, kterými prošel jak v malých českých společnostech, tak i ve velkých amerických korporacích.

Registrace prostřednictvím formuláře ZDE, případně na e-mail: info@inkubator-nymburk.eu nebo tel.: 775 640 066.

 Zveme Vás na seminář o dotacích pro podnikatele, který se uskuteční 21.9.2022 od 17hod v PIN. 

SEMINÁŘ PROBĚHNE ONLINE, PŘIHLÁŠENÝM BUDE ZASLÁN LINK NA PŘIPOJENÍ.

Registrace prostřednictvím formuláře ZDE.

Dny evropského dědictví 2022 i v PIN

Tradiční akce, při které si můžete zdarma prohlédnout běžně nepřístupné památky a zajímavé budovy. Letos se nově do akce zapojí i náš Podnikatelský inkubátor Nymburk s novým lokálním pivovarem Biyrlab v PIN (ukázka výroby a technologie, ukázka surovin a procesu, možnost zakoupení produktů). Prohlídky v 10, 11 a ve 12 hodin.
Počet míst omezen, rezervace na e-mailu: marketa.tomcikova@meu-nbk.cz, nebo formou sms na tel. č. 601 102 218. Místa je možná rezervovat od 31. 8. do 8. 9. 2022.

Odkaz na celý program ZDE

 

Přijďte se podívat, těšíme se na Vás.

Starší akce